Amma masáž

Japonská Amma masáž vychádza zo spojenia východnej filozofie  práce s telom a modernými požiadavkami dnešnej doby na rýchlu regeneráciu človeka. Táto masáž je veľmi stará technika. Jej základy boli položené v Číne už pred 4000 rokmi. Je to akupresúrna (bodová) masáž a znamená upokojiť rukami. Masáž sa vykonáva v sede na špeciálnej stoličke, výhradne cez oblečenie a preto je vhodná pre každého aj pre hanblivých klientov.

Cieľom Amma masáže je uvoľniť napätie vo svaloch a posilniť životnú energiu v tele. Predovšetkým odblokovaním energie v meridiánoch - energetických kanáloch, ktoré prechádzajú telom každého človeka. Postup tejto výnimočnej japonskej techniky je veľmi precízny a systematický, ktorý má svoju dynamiku a štruktúru. Počas masáže sa striedajú ukľudňujúce a aktivizujúce sekvencie. Správnou stimuláciou energetických bodov sa docieli nabudenie a rozprúdeniu vlastnej energie v tele klienta. Masíruje sa chrbát v oblasti krčnej, hrudnej a bedrovej časti ako aj ramena, paže až po končeky prstov a tiež vlasatá časť hlavy.

Využitie a výhody v nej môže nájsť úplne každý...

od zaneprazdnených manažérov, podnikateľov, zamestnancov vo firmách, študentov, milovníkov masáži, matiek alebo aj starších ľudi. Je univerzálna, dá sa vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek - doma, na pracovisku, v kancelárii, firemných a spoločenských akciách, podujatiach, oslavách, športoviskách.

Pri minimálnom čase vám AMMA masáž prinesie maximálne uvoľnenie a nabudenie organizmu.

  • Motivuje, zvyšuje výkonnosť a vitalitu každého jedinca.
  • Dodáva sebavedomie a prílev energie.
  • Podporuje dobrú náladu.
  • Omladzuje organizmus!
  • Zlepšuje mobilitu, flexibilitu a správne držanie tela.